Forum Discuţii juridice Executare silită Pot și cum sa contest o executare silita fiind girant ...
Discuție deschisă în Executare silită

Pot și cum sa contest o executare silita fiind girant la o persoana ...

Pot și cum sa contest o executare silita fiind girant la o persoana care nu a plătit, ținând cont ca ma executa silit doar pe mine ,cu toate ca mai este un girant care are venituri mai mari decât mine și deține apartament ca și mine are și doua mașini, amândoi semnând aceleași acte
Buna ziua, depinde la ce v-ati obligat contractual. Trebuie studiate conditiile garantiei dvs din contract.