Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua, sunt in insolvență pe plan de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua, sunt in insolvență pe plan de rambursare, am ...

Bună ziua,..sunt in insolvență pe plan de rambursare,..am 3 rate plătite dar acum m-am redresat financiar și doresc să achit mâine 75% din credit,.. întrebarea mea este daca se șterge ce-i 25% rămași? . Pe plan de rambursare prin active,da,.. dacă plătești 75% se șterge automat cei 25% ...dar în cazul meu nu găsesc un răspuns,...dar oare după ce plătesc într-un fel sau altul și se închide creditul? cum rămâne cu Biroul de credit?..chear trebuie sa aștept 4 ani?
Vă mulțumesc anticipat.
Armed38, utilizator