Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am nevoie de un avocat care sa-mi scoata o copie dupa ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am nevoie de un avocat care sa-mi scoata o copie dupa o decizie de la Curtea de Apel ...

Am nevoie de un avocat care sa-mi scoata o copie dupa o DECIZiE de ;la Curtea de Apel Bucuresti
Daca doriti va rog sa-mi lasati mai jos datele de contact si va contactez.
Regulamentul forumului interzice acest gen de servicii.
Daca accesati butonul "consultanti", va puteti alege persoana dorita, care daca este disponibila, va poate reprezenta, contracost.