Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Sedinta cssm pe trim 2 in luna iunie?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Sedinta cssm pe trim 2 in luna iunie?

Buna ziua. Se poate desfasura sedinta cssm pe trim 2 in luna iunie daca trimestrul nu s-a incheiat inca?
Multumesc!
george-neagu, moderator
Daca prin cssm intelegeti Comitet de securitate si sanatate in munca, sedinta se poate tine conform programarii anuale aprobate de catre angajator.