Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua. Am fost internată în spital 6 zile. ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua. Am fost internată în spital 6 zile. Fiind internată ...

Bună ziua. Am fost internată în spital 6 zile. Fiind internată mi sa dat de la spital concediu medical pe cele 6 zile și pe aceași concediu medical mi sa mai dat de către medicul la care am fost internată încă 5 zile după externare. Am dus concediul medical la firma la care lucrez și mi-au spus că nu este bun concediu medical deoarece nu este semnat și parafat de către șeful secției din spital. În total am pe concediu medical 11 zile. Vă rog frumos să-mi spuneți dacă chiar trebuie să mă întorc la spital să-mi pună parafa și semnătura șeful de secție a spitalului. Vă mulțumesc anticipat.
Îmi poate cineva răspunde la întrebarea pusă? Vă mulțumesc.