Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Vreau să știu și eu daca se poate trece ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Vreau să știu și eu daca se poate trece soția ...

Buna ziua!
Vreau să știu și eu daca se poate trece soția că și coasigurat la sănătate și c acte trebuie.
Soţul, soţia şi părinţii fără venituri proprii, aflaţi în întreţinerea unei persoane asigurate pot fi coasiguraţii acestora.

Detalii
[ link extern ]