Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua!O doamna director de scoala sustinator al ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua!O doamna director de scoala sustinator al unui primar ...

Buna ziua!O doamna director de scoala sustinator al unui primar perdant recent intra peste orele unui profesor abuziv sa vada cum isi desfasoara acesta activitatea doar pentru simplul fapt ca profesorul a votat cu primarul castigator al alegerilor.De precizat ca intra doar la orele acestui profesor si nu la toate orele!Este o incalcare a legii?Cui ma pot adresa pentru dreptate?Multumesc!
Puteti sesiza ISJ/Ministerul Educatiei.