Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua. Am divorțat și trebuie să îmi schimb ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua. Am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. ...

Bună ziua. Am divorțat și trebuie să îmi schimb buletinul. Însă în câteva luni o să vindem și apartamentul unde am domiciliul. Pot să mi schimb în termenul acela de 15 zile, buletinul și rămân în continuare cu adresa de la apartamentul care urmează să fie vândut ? Mulțumesc!
Puteti sa va schimbati buletinul și sa rămâneti cu adresa de la apartamentul care urmează să fie vândut...insa cu timpul va trebui sa declarati si noua adresa de domiciliu.