Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Canalizare defecta intr-un imobil fara asociatie - ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Canalizare defecta intr-un imobil fara asociatie - cine este ...

canalizare defecta intr-un impobil fara asociatie. cine este responsabil?
Toti proprietarii conform cotei indivize platesc costul reparatiei.
Iaca, la ce-i buna si asociatia... Il luai la rost pe presedinte, pe administrator, anuntai Primaria, Sanepidul, dar asa - toti si nici-unul, mai merge !
@w_v_w_v, zice bine, dar tre' sa fie unul mai fraier, sa se ocupe, eventual sa plateasca mai mult...