Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am avut în partaj un teren pe care se afla și un ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am avut în partaj un teren pe care se afla și un imobil, pe ...

Am avut în partaj un teren pe care se afla și un imobil, pe terenul respectiv sunt actele necesare dar pe imobil nu era proiect, acțiunea de partaj a fost deschisă de mine și în timpul procesului am încercat sa finalizez și proiectul la casă dar nu sa putut din cauza ca fosta soție nu a colaborat ba chiar a dat afara din curte experții trimiși de tribunal la cererea mea, într-un final sa dat verdictul întrării în posesie a terenului fostei soții și mi sa respins cererea de atac, ce pot face în aceasta situație cu imobilul respectiv
Buna ziua, trebuie analizate hotararile judecatoresti pe care le detineti pentru a se stabili situatia juridica actuala a inonilului si eventuale demersuri pe care le aveti la indemana.