Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, o declarație privind regimul juridic al ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, o declarație privind regimul juridic al imobilului, ...

Buna ziua, o declarație privind regimul juridic al imobilului, unde se face această declarație?
Multumesc !
Buna ziua, in principiu la notar, depinde de continutul concret al declaratiei.