Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara ,cum poți intra in posesia unui pod comun ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara ,cum poți intra in posesia unui pod comun ,cu trei ...

Bună seara ,cum poți intra in posesia unui pod comun ,cu trei locuințe ,doi locatari doresc să iasă din comun și unul nu .Ce trebuie făcut să ieșim din indiviziune ?
Partaj in instanta, trebuie insa vazut ce statut juridic are podul.