Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acte judecatorie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acte judecatorie

Buna ziua!

Am primit de la judecatorie pe raza judetului unde am fost sanctionata cu o amenda, pe nedrept, o adresa, unde imi sunt solicitate niste documente (inscris privind pe cine dau in judecata, desi am depus acest document, in fine) si voiam sa stiu daca pot trimite acel act si prin posta, cu confirmare de primire, avand in vedere ca eu sunt din alt judet.

Multumesc!

Se poate trimite cu confirmare de primire cu conditia sa ajunga pana la termenul de judecata.