Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul ...

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul în favoarea fostului sot timp de 4 ani nu au fost probleme de genul asta fostul sot al soției a deschis dosar pentru custodie ia poate pierde copilul în favoarea lui va mulțumesc din suflet .

Noahcristi a scris:

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul în favoarea fostului sot timp de 4 ani nu au fost probleme de genul asta fostul sot al soției a deschis dosar pentru custodie ia poate pierde copilul în favoarea lui va mulțumesc din suflet . Va rog ma puteți ajuta cu un sfat