avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 438 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul ...

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul în favoarea fostului sot timp de 4 ani nu au fost probleme de genul asta fostul sot al soției a deschis dosar pentru custodie ia poate pierde copilul în favoarea lui va mulțumesc din suflet .
Cel mai recent răspuns: Noahcristi , utilizator 11:36, 22 Iunie 2024


Noahcristi a scris:

Bună ziua actual sot sia lovit soția ia poate pierde copilul în favoarea fostului sot timp de 4 ani nu au fost probleme de genul asta fostul sot al soției a deschis dosar pentru custodie ia poate pierde copilul în favoarea lui va mulțumesc din suflet . Va rog ma puteți ajuta cu un sfat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua actual sot sia lovit soția ca săi dea o lecție ... Noahcristi Noahcristi Bună ziua actual sot sia lovit soția ca săi dea o lecție a depus plângere la politie dar a 2 a zi sau împăcat abținut 5 zile de ordin de restricție ... (vezi toată discuția)
Bună ziua într-un moment de dezamăgire prietenul meu si-a lovit ... Noahcristi Noahcristi Bună ziua într-un moment de dezamăgire prietenul meu sia lovit soția iar fostul sot aflat ,iei sunt într-un proces de custodie mama copilului poate ... (vezi toată discuția)
Divort omama omama Buna ziua,sunt in divort ,in acelasi timp locuiesc cu concubinu,cu care am ramas insarcinata,este posibil ca aceasta sarcina sa-mi afecteze la divort? va ... (vezi toată discuția)