Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. Îmi puteți spune, va rog, ce se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. Îmi puteți spune, va rog, ce se întampla cu persoane ...

Buna seara.
Îmi puteți spune, va rog, ce se întampla cu persoane cu handicap mintal sever, atunci când părinții au decedat si nu mai este nici o alta persoana sa ofere îngrijire?
Va mulțumesc.
Trebuie să vă adresați Autorității Tutelare