Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Un angajat care beneficiaza de pensie de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Un angajat care beneficiaza de pensie de invaliditate ...

Buna ziua,

Un angajat care beneficiaza de pensie de invaliditate gradul III si cu CIM cu timp de lucru partial (4 ore/zi) poate lucra 2 ore in zi libera legal ?
Multumesc.
Nu.