Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Din 2020 sunt atacat zilnic in propria locuinta cu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Din 2020 sunt atacat zilnic in propria locuinta cu arme psihotronice. ...

Din 2020 sunt atacat zilnic in propria locuinta cu arme psihotronice. Cand incerc sa dorm mi se provoaca spasme in umar. Aud ca o pocnitura in cap apoi ma incep spasmele. Am facut plangeri penale in 2023 la parchetul Roman (eu fiind din Roman), la parchetul de pe langa tribunalul Bucuresti, la cel de pe langa inalta curte si la parchetul militar de pe langa tribunalul militar Iasi. Nici una dintre ele nu mi-a rezolvat nimic. Vreau sa cer sa fiu introdus intr-un program de protectie a martorului. Cum procedez? Exista vreo cerere tip si la care dintre parchete trebuie sa trimit? Daca nici asa nu rezolv nimic atunci o sa contactez o televiziune din tara apoi una din afara. Daca mai aveti alte sugestii pe care as putea sa le incerc, mi le puteti spune aici.
Buna ziua

Incercati sa va programati la un pshihiatru.