Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Pentru indemnizația creștere copil în ce țară ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Pentru indemnizația creștere copil în ce țară este cel mai ...

Pentru indemnizația creștere copil în ce țară este cel mai benefic de obținut și care sunt criteriile?
Interesul meu este să aflu o perioadă mai mare de stat lângă copii acasă.
Cum stă Spania la capitolul acesta?
Concediul de maternitate și paternitate în Spania
[ link extern ]