Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Bună seara. In anul 1996 am devenit acționari,eu și ...
Discuție deschisă în Bursa de valori

Bună seara. In anul 1996 am devenit acționari,eu și sotul,la ...

Bună seara. In anul 1996 am devenit acționari,eu și sotul,la societatea Moldoplast din Iași. Aceasta s-a desființat sau falimentat,nu stiu exact ,dar am vrea sa știm dacă Certificatele de actionar mai sunt valabile și unde am putea verifica asta! Noi niciodată nu am primit dividende până la desființare și cum trebuie procedat?? Mulțumesc anticipat
Va puteti adresa la Depozitarul central, aici: [ link extern ] /