Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Scusati deranjul..m.ar interesa sa stiu daca o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Scusati deranjul..m.ar interesa sa stiu daca o perioada de vechime ...

Scusati deranjul..m.ar interesa sa stiu daca o perioada de vechime de 2 ani din trecut ( intre 1999 si 2002) care am platito in 2023 este valabila in italia.??..mentionez ca aceasta perioada nu se suprapune....multumesc f mult
Da, este valabila in Italia.