Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Vă rog frumos să-mi spuneți dacă pot ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Vă rog frumos să-mi spuneți dacă pot ocupa funcția ...

Bună ziua. Vă rog frumos să-mi spuneți dacă pot ocupa funcția de administrator patrimoniu într-o școală în condițiile date: licențiat în științe adminnistrative,administrație publică-facultatea de drept și dizertație în managementul organizațional,facultatea de științe economice. Vă mulțumesc!
pentru funcția de administrator de patrimoniu - îndeplinirea condițiilor prevăzute de legislația în vigoare pentru funcția de inginer/subinginer, economist