Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Organigrama poate fi propusa si votata de catre ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Organigrama poate fi propusa si votata de catre membrii consiliului ...

Organigrama poate fi propusa si votata de catre membrii consiliului local fara a lua in considerare propunerea primarului?
Organigrama poate fi votata de catre membrii consiliului local fara a lua in considerare propunerea primarului.
Cornel Vasile, Consilier juridic