Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua. La un accident in Bulgaria soldat cu morti, ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua. La un accident in Bulgaria soldat cu morti, trebuie ...

Buna ziua. La un accident in Bulgaria soldat cu morti, trebuie sa am avocat de acolo pentru a avea acces la dosar? Multumesc.
Da, vă trebuie avocat din Bulgaria pentru a vă apăra și reprezenta la audieri.