Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, as avea si eu o intrebare: parintii mei au ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, as avea si eu o intrebare: parintii mei au capatat ...

Buna ziua, as avea si eu o intrebare:parintii mei au capatat vecinii pe care nu si i doreste nimeni, o familie de rromi, care de aproape 1 an ii terorizeaza doar, doar sa le vanda cladirea.De 2 luni au montat un aspresor care este montat doar sa ude un zid al cladirii in permanenta.Ei sustin ca l au montat sa si ude gazonul.Chiar nu stiu unde sa apeleze ca cineva sa le poata rezolva aceasta problema, amiabil nu se poate.
Buna ziua!
Sesizati politia sau consultati un avocat.
Politia?!?Vine, vede, pleaca...

Alexandrarares a scris:

Buna ziua!
Sesizati politia sau consultati un avocat.

Atunci,va ramane sa consultati un avocat sa vedeti ce sanse aveti in instanta.