Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... dosarul electronic
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

dosarul electronic

Buna ziua. Va rog sa-mi lamuriti o indoiala. Cand se considera comunicat un act de procedura si incepe sa curga termenul legal pentru a putea raspunde - de exemplu, pt a raspunde la o intampinare? Cand inscrisul sa urcat in dosarul electronic ori cand sa comunicat efectiv partii (prin posta, prin Email, etc)?
cuziamusia, utilizator
De la data comunicării..
Multumesc mult!