avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se certe ...

Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se certe cu mine. A început sa mă trimită mesaje pe WhatsApp deloc frumoase. Ultima conține asta:
"sunteți o șfamilie de murdari care nu respectă regulile unui contract și mai ești și obraznic pe deasupra"
Pot s-o raportez la politie? Daca da, cum trebuie sa fac?
Multumesc.
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
În ce tara se întâmplă?Dacă sunteți în România nu este vorba despre o fapta prevazuta de legea penala.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Jignire pe internet daniella28 daniella28 buna ziua,vreau sa stiu ce pateste o persoana care m-a jignit foarte tare pe internet,facandu-ma in toate felurile dar nestiind nimic despre mine,daca o pot da ... (vezi toată discuția)
Dosar blocat in sectie din cauza unui politist dezinterezat. MihaiEnache MihaiEnache Buna ziua, Problema: O plangere care sta pe loc la sectia de politie din cauza unui politist dezinteresat. - Am facut o plangere penala in vara ... (vezi toată discuția)
Împrumut cu condiția plății unui avans Baciu91 Baciu91 Am fost contactată pe WhatsApp de un presupus avocat care îmi oferea un împrumut!eu am trimis toate datele și după aceea mi spus că pentru a primi ... (vezi toată discuția)