Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se certe ...

Cum am deja scris aici, Proprietarul meu a decis sa se certe cu mine. A început sa mă trimită mesaje pe WhatsApp deloc frumoase. Ultima conține asta:
"sunteți o șfamilie de murdari care nu respectă regulile unui contract și mai ești și obraznic pe deasupra"
Pot s-o raportez la politie? Daca da, cum trebuie sa fac?
Multumesc.
În ce tara se întâmplă?Dacă sunteți în România nu este vorba despre o fapta prevazuta de legea penala.