Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua! Vă rog, mă poate ajuta cineva cu un sfat ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua! Vă rog, mă poate ajuta cineva cu un sfat în cunoștință ...

Bună ziua!
Vă rog, mă poate ajuta cineva cu un sfat în cunoștință de cauză, o bază legală pentru situația unui vecin, proprietar, care locuiește într-o locuință în condiții insalubre și produce un discomfort mai multor vecini, prin mizeria și mirosurile pestilențiale din locuința proprie?
Vă mulțumesc
Călin Barbu
Puteti suna la 112 .. un exemplu:
[ link extern ]
112 este un serviciu de urgență; pe acest forum, eu, cel puțin, aștept opinii serioase, documentate, nu simple păreri care n-au legătură cu subiectul... Vă mulțumesc!
nu aveti de ce suna la 112, puteti face sesizare la dgaspc, primarie, directia de sanatate publica...se verifica intai situatia, poate acolo e un om bolnav ,daca e doar nesimțire, va trebui dat în judecata
gi-jane2, moderator