Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... În tabelele din contul personal de l CNPP, stagii ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

În tabelele din contul personal de l CNPP, stagii lunare, sunt ...

În tabelele din contul personal de l CNPP, stagii lunare, sunt anii și lunile condiții normale + anii și lunile prestatii sociale. Acestea din urma sunt stagii asimilate sau ce reprezinta?
In geneeral, presatiile sociale sunt stagii asimilate .