Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ma puteti ajuta? Stiti unde sunt arhivele pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ma puteti ajuta? Stiti unde sunt arhivele pentru INSTITUTUL DE ...

Ma puteti ajuta? Stiti unde sunt arhivele pentru INSTITUTUL DE CERCETARE ȘTIINȚIFICĂ ȘI INGINERIE TEHNOLOGICA PENTRU AUTOMATIZĂRI, TEHNICĂ DE CALCUL ȘI TELECOMUNICAȚII.
BULEVARDUL KALININ NR 18.
PERIOADA LUCRU 1979- 1993.
Multumesc!
Vedeti daca va poate ajuta:
Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
[ link extern ] /