Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, va rog frumos , daca stie cineva unde pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, va rog frumos , daca stie cineva unde pot gasi arhiva ...

Buna ziua, va rog frumos , daca stie cineva unde pot gasi arhiva firmei ROMCERAM SA din CHITILA , ILFOV. A fost inchisa, demolata si au disparut cu totul. Am nevoie sa-mi redobandesc perioada lucrata la ei si anii lucrati in grupa a 2-a de munca pentru a ma putea pensiona. Sa va dea dumnezeu sanatate.
Mergeti la ONRC si vedeti cine a fost lichidatorul judiciar al ROMCERAM SA ... acesta va poate indruma unde se afla arhiva.

sau

intrebati aici
[ link extern ] /