Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... La o vanzare apartament prin credit bancar vanzatorul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

La o vanzare apartament prin credit bancar vanzatorul plateste ...

La o vanzare apartament prin credit bancar vanzatorul plateste 1% cand se incheie contractul. Daca banca nu plateste la termen cum se recupereaza suma paltita pe impozit.
daca ati ajuns la faza de vanzare, inseamna ca banca acceptat deja sa dea bani.