Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua,, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns pentru ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua,, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns pentru urmatoarea ...

Buna ziua,,

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns pentru urmatoarea speta:

Angajata societatii aflata in concediu de crestere copil, da nastepe celui de al doilea copil. perioada de 2 ani se calculeaza dupa finalizarea primului concediu de crestere copil sau de la nasterea celui de al doilea copil .

Va multumesc !
de la nasterea celui de al doilea copil .