avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... bună seara! am un dosar penal pentru alcool la volan ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

bună seara! am un dosar penal pentru alcool la volan și am ...

bună seara! am un dosar penal pentru alcool la volan și am primit prin hotarea definita de la judecătorie amânarea aplicări pedepsei. ce acte îmi trebuiesc pentru a-mi recupera permisul

Alte discuții în legătură

Amenda penala cu amanarea aplicarii pedepsei ! Breazu92 Breazu92 Buna ziua , de curand am fost judecat la jud Campina in legatura cu un dosar penal alcool la volan , avocata mea a cerut amenda penala cu amanarea aplicarii ... (vezi toată discuția)
Alcool volan David2210 David2210 Am primit hotărârea definitiva in legătura cu condusul sub influența alcoolului și nu mi-a interzis sa conduc. Pe data de 01.08.2019 am primit decizia ... (vezi toată discuția)
Masuri si exceptii dispuse de camera preliminară Misincageorge251 Misincageorge251 Am un dosar penal pentru conducerea sub influenta băuturilor alcoolice,în iulie trebuie sa ma prezint pentru măsuri si excepții etc,adică dosarul cu ... (vezi toată discuția)