Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Mama mea are buletin provizoriu. Eu am 14 ani mi am ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Mama mea are buletin provizoriu. Eu am 14 ani mi am făcut buletinul ...

Mama mea are buletin provizoriu. Eu am 14 ani mi am făcut buletinul aș putea să primesc în spațiu ca să nu mai aibă buletin provizoriu?
Pentru a nu mai avea carte de identitate provizorie, trebuie să fie primită în spațiu de proprietarul unui imobil, ceea ce banuiesc că nu sunteți dvs...