Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am fost anuntati telefonic de un evaluator ca banca ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am fost anuntati telefonic de un evaluator ca banca prin care ...

Am fost anuntati telefonic de un evaluator ca banca prin care am cumparat un apartament acum 3 ani, a solicitat o evaluare a apartamentului nostru.

Banca nu ne-a informat si nu stiu daca este in regula sau care este scopul acestei evaluari.

Ma puteti ajuta, va rog?
CotroAlex, utilizator
V-a informat. Scrie in contractul de credit pe care l-ati semnat.