Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea fac eu ...

Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea fac eu contractele de vanzare-cumparare sau sunt obligat prin lege sa fie facute de un jurist sau avocat?
Le puteti face dumnevoastra fara nicio problema.