avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 850 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea fac eu ...

Salutare! Este vreo problema daca eu pentru firma mea fac eu contractele de vanzare-cumparare sau sunt obligat prin lege sa fie facute de un jurist sau avocat?
Cel mai recent răspuns: S.C PGH Enterprise Telecom S.R.L , Consultant de business 22:51, 11 Iulie 2024
Le puteti face dumnevoastra fara nicio problema.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Noul proprietar al masinii nu a transcris-o/inmatriculat-o pe numele sau mihneaandrei mihneaandrei Am vandut o masina catre un cumparator, prin contract de vanzare-cumparare, am pastrat o copie dupa toate actele, si am completat pe talon \"instrainat ... (vezi toată discuția)
Care este avantajul neon butterflies neon butterflies Revin la intrebarile de ieri legate de dorinta de incetare a unui contract de comodat dintre Admin. societatii si societatea sa si incheierea unuia de ... (vezi toată discuția)
Neindeplinire obligatii antecontract igotchills igotchills Buna ziua. Urmeaza sa achizitionez un apartament intr-un ansamblu rezidential nou prin programul prima casa, iar miercuri ar trebui sa ma duc sa semnez ... (vezi toată discuția)