Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Punctele pentru veniturile nepermanente ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Punctele pentru veniturile nepermanente obținute ...

Bună ziua,
Punctele pentru veniturile nepermanente obținute în gr. II și gr. I se vor calcula după LG. 360 sau după LG. 263. ?
Va mulțumesc !
tiberiu1001, utilizator