avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 668 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, Punctele pentru veniturile nepermanente ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, Punctele pentru veniturile nepermanente obținute ...

Bună ziua,
Punctele pentru veniturile nepermanente obținute în gr. II și gr. I se vor calcula după LG. 360 sau după LG. 263. ?
Va mulțumesc !
Ultima modificare: Vineri, 12 Iulie 2024
tiberiu1001, utilizator

Alte discuții în legătură

Buna ziua am si eu o intrebare:daca stie cineva,am: total puncte ... yonica09 yonica09 Buna ziua am si eu o intrebare:Daca stie cineva,am: total puncte 59,21808,.din care,.51,61734 conditii normale de munca,.2,90123 pensie suplimentara(anterior ... (vezi toată discuția)
Campania de recalculare pensii rududoo rududoo Sunt pensionar din anul 2015. Am avut o perioada de 5 ani (1985-1990) lucrata pe santier cu program de 12 ore, gr.II de munca, acord global, castiguri ... (vezi toată discuția)
La recalcularea incepand cu 01.09.2024 a punctajului total după salariul brut cum ... tiberiu1001 tiberiu1001 Bună ziua, La recalculare punctajului total după salariul brut cum se vor calcula punctele mediii anuale aferente diferenței dintre net și brut pentru ... (vezi toată discuția)