Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua! Se poate intabulat pe domeniu public o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua! Se poate intabulat pe domeniu public o baraca metalica ...

Bună ziua! Se poate intabulat pe domeniu public o baraca metalica cu o factura fără chitanță fiscala a unui terț, iar în desfășurător sa fie casa de locuit?
Evident nu