Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutați cu privire la ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Va rog sa ma ajutați cu privire la stabilirea programului ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutați cu privire la stabilirea programului dat de instanta tatălui cu fiica .pe perioada vacantei de vara ...
,,on timpul vacantei de vara ,primele 2 săptămâni din luna iulie și primele 2 săptămâni din luna august în anii pari și ultimele 2 săptămâni din iulie și ultimele 2 săptămâni din August în anii impari ,,
Minora este la tata în perioada 30 iunie-14 iulie. După ce o va aduce acasă pe 14 iulie el ba veni în următoarele 2 sapt din iulie la programul normal care îl are ..marțea și joi 2 ore seara ..primul și al 3lea weekend din luna.Eu înțeleg din decizie ca celelalte 2 săptămâni din luna ar trebuie sa fie cu mine .
Aștept cu interes părerile dumneavoastră.
Va mulțumesc!
Asa este , cum intelegeti dvs. Pt cursul anului e un program și pt perioada de vacanta e alt program .