Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua Pot afla încă de acum punctele de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua Pot afla încă de acum punctele de contributivitate ...

Bună ziua
Pot afla încă de acum punctele de contributivitate ce le voi avea dacă ma pensionez după 01.09.2024 ?
Am 41 ani vechime în munca.
Mulțumesc
Le puteti afla de la CNPP daca aveti cont online.
Mulțumesc

Carp Mircea a scris:

Le puteti afla de la CNPP daca aveti cont online.