avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 413 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara,în legatura,cu această lege nouă,privind ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara,în legatura,cu această lege nouă,privind dobinzile ...

Buna seara,în legatura,cu această lege nouă,privind dobinzile practicate in general de Ifn-uri,este o cerere tip care se completează,catre ei pt.recalcularea dobinzii,si sunt anumite conditii in care se poate face cererea?! Pot ei să refuze punerea in aplicare?!multumesc.

Alte discuții în legătură

Filiala,sucursala sau reprezentanta unui ifn din ue clarissa0311 clarissa0311 Buna seara, am o situatie cu un IFN din UE care doreste sa intre pe piata romaneasca in ceea ce priveste vanzarea cardurilor cadou. Intrebare: daca IFN-ul ... (vezi toată discuția)
Certificat de grefa tig tig Buna ziua, Cum se poate obtine un certificat de grefa pentru ADRESA DE INSTIINTARE PRIVIND INFIINTAREA POPRIRII-ANAF. PASI DE URMAT P.S. OG care se ... (vezi toată discuția)
Probleme cu primaria pop_anna1967 pop_anna1967 Buna Am o problema legata de primarie,am nevoie de la primarie de o adeverinta pt.subventie pamant,de la primarie nu au vrut sa imi elibereze adeverinta ... (vezi toată discuția)