Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! De la 1 septembrie pana la 1 aprilie am ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! De la 1 septembrie pana la 1 aprilie am avut concediu ...

Buna ziua! De la 1 septembrie pana la 1 aprilie am avut concediu de risc maternal apoi de la 1 aprilie am intrat in concediu de maternitate. De ce nu am primit vouchere de vacanta?
Nu avem de unde sa stim noi de ce .. verificati care sunt criteriile de acordare a acestor vouchere la nivelul angajatorului dvs.