Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declarare venit de 2000 de dolari de pe urma unui ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declarare venit de 2000 de dolari de pe urma unui proiect

Bună! Am făcut un venit de 2000 de dolari de pe urma unui proiect de freelancing. A fost a one time thing, nu mai fac asta acum. Cum ar trebui sa declar venitul?
george-neagu, moderator