Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua cîtă pensie alimentară trebuie să ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua cîtă pensie alimentară trebuie să plătesc după ...

Bună ziua cîtă pensie alimentară trebuie să plătesc după doi copii dacă lucrez ocazional
Lucrati mai des.
1/3 din cat câștigați, iar în cel mai rău caz, raportat la minim pe economie.