Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... A fost atacată la c c de către cine credeți...USR ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

A fost atacată la c c de către cine credeți...USR !!!! Cerere ...

A fost atacată la c c de către cine credeți...USR !!!! Cerere respinsă și va ajunge din nou la Cotroceni.
Ordonanta de urgenta a Guvernului nr. 15/2024 privind administratorii de credite si cumparatorii de credite nu ajunge la Presedinte ....OUG nu se aproba de Presedinte .