Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lucrat in penitenciar, civil, am fost director ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lucrat in penitenciar, civil, am fost director adjunct, ...

Am lucrat in penitenciar , civil , am fost director adjunct , sef serviciu , locul de munca este incadrat in conditii speciale (Anexa 6 HG 1294/2001), colegii si subalternii mei au beneficiat de aceste conditii , am incasat sporuri de condidii grele , vatamatoare , concediu suplimentar , la fel ca si colegii mei , angajatorul considera ca eu am lucrat in conditii normale ?????
Exista vreo decizie de nominalizare a salariatilor care beneficiaza de conditii speciale?