Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, daca se ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, daca se poate. ...

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, daca se poate. Am o prietena care are cancer, iar noi prietenii ei si alti cunoscuti de-ai nostri dorim sa o ajutam cu niste banuti. Suntem toti persoane fizice, inclusiv ea. Donatiile se vor face prin transfer bancar, imi puteti spune, va rog, daca prietena noastra va plati ceva impozit pentru sumele pe care le va primi pe card? Multumesc
nu
multumesc frumos!
Sanatate si curaj prietenei !