Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pentru perioada executării pedepsei la locul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pentru perioada executării pedepsei la locul de muncă, în ...

Pentru perioada executării pedepsei la locul de muncă, în aceeași întreprindere, cu salariul diminuat potrivit legii se consideră vechime în muncă ? Mulțumesc frumos
Cred ca ar fi bine sa intrebati la Ministerul Muncii.