avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pentru perioada executării pedepsei la locul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pentru perioada executării pedepsei la locul de muncă, în ...

Pentru perioada executării pedepsei la locul de muncă, în aceeași întreprindere, cu salariul diminuat potrivit legii se consideră vechime în muncă ? Mulțumesc frumos
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:11, 15 Iulie 2024
Cred ca ar fi bine sa intrebati la Ministerul Muncii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pedeapsa la locul de munca busu_mn busu_mn In 1996 am fost condamnat la 1an si jumatate pedeapsa la locul de munca. Dupa efectuarea a 9 luni din pedeapsa am fost iertat de restul si la termenul legal ... (vezi toată discuția)
Prescriptie executare pedeapsa tana tana Buna seara. Va rog sa ma ajutati cu urmatoarele: 1.Daca o persoana condamnata la 3 ani inchisoare a inaintat recurs la inalta curte de casatie si justitie, ... (vezi toată discuția)
Un tehnician dentar care lucrează în laboratorul sau de tehnica ... MadP MadP Un tehnician dentar care lucrează în laboratorul sau de tehnica dentara individual, are vechime în munca, în acest fel de forma de munca? Plătește ... (vezi toată discuția)