Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua . Am o întrebare . În acest moment mă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua . Am o întrebare . În acest moment mă aflu în ...

Bună ziua . Am o întrebare . În acest moment mă aflu în CCC pana la data de 14.08.2024 , între timp sa născut bebe 2 , ca să depun actele pentru prelungire CCC ulterior dosarul de indemnizatie îmi trebuie incetare cim deoarece după ce voi ieși din CCC nu doresc sa ma mai întorc la acest loc de munca ..... acum perioada de suspendare este pana în 14.08.2024 ....pot sa fac incetare de cim de la 01.07.2024? Ma afectează cu ceva ?Mulțumesc
Nu va afecteaza cu nimic... puteti depune solicitare de incetarea a c.i.m.