Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, recent a murit tatal meu care locuia in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, recent a murit tatal meu care locuia in apartamentul ...

Buna ziua, recent a murit tatal meu care locuia in apartamentul bunicul meu si a bunici mele adica parintii lui, fiind amandoi decedati. Din informatile verisorului meu partea ce a avut-o bunicul meu i-a lasato lui print act de donatie sau asa ceva ptr a avea grija de el cat timp traieste dar el era plecat din tara cand a decedat si nu stiu daca avea legal hartii facute la notar, intrebarea mea este cum pot sa fac sa aflu cota parte ce ii apartinea tatalui meu.
Buna ziua

Solicitati online un extras de carte funciara.
Cost 20 de lei.